Jihomoravský svaz házené

21.2.2011 otevřeno: 1205 x

Hlasujte pro nejlepšího házenkáře a házenkářku roku 2010 a získejte hodnotné ceny!

Jak jsme vás již informovali v článku z minulého týdne, připravili jsme pro vás unikátní možnost zasáhnout do výběru nejlepších hráčů a hráček České republiky za minulý rok.

Připravena je pro vás možnost ovlivnit, kteří a které z nominovaných se dostanou až na ty stupně nejvyšší a který házenkář a která házenkářka z vybrané desítky pak usedne na házenkářský trůn. Hlasování veřejnosti probíhá ve dvou nejprestižnějších anketách, které Český svaz házené vyhlašuje.

Premiéru bude mít v letošním roce hlasování pomocí SMS, jehož pravidla vám vysvětlíme níže. Vylosovaní hlasující zároveň získají hodnotné ceny od partnerů ČSH:

 

1. cena: značkové horské kolo ELAN limited Edition + účast na Galavečeru ČSH pro dvě osoby (účast na slavnostním vyhlášení, vstup na raut a ubytování).

2. cena: víkend s vozidlem Mitsubishi + účast na Galavečeru ČSH pro dvě osoby (účast na slavnostním vyhlášení, vstup na raut a ubytování).

3.-10.cena: replika dresu české reprezentace.

 

PRAVIDLA HLASOVÁNÍ

Nejlepší házenkář České republiky roku 2010 

V anketě je nominováno deset vybraných házenkářů. Každý hlasující může hlasovat vícekrát. Tzn. že v každé anketě můžete zaslat libovolný počet hlasů! Hlasuje se do každé ankety zvlášť. 

Svoje hlasy do ankety o Nejlepšího házenkáře roku 2010 posílejte na telefonní číslo 903 33 10 ve tvaru CSH (mezera) HAZENKAR (mezera) ČÍSLO HÁZENKÁŘE. U každého nominovaného házenkáře najdete příslušný tvar hlasovací SMS.

SMS zprávu můžete psát jak velkými, tak malými písmeny. SMS zprávu lze odeslat z jednoho mobilu i vícekrát, a to na telefonní číslo 9033310. Cena SMS zprávy je 10,- Kč (vč.DPH). Službu technicky zajišťuje Konzulta Brno a.s. a Airtoy a.s., infolinka 541128530 nebo info@sms-operator.cz . Informace také na www.chf.cz  a www.platmobilem.cz .

 

Nominace v anketě Házenkář roku 2010

 

  Jan Filip (K.Schaffhausen) - CSH HAZENKAR 1

  Martin Galia (Lemgo) - CSH HAZENKAR 2

  Filip Jícha (Kiel) - CSH HAZENKAR 3

  David Juříček (Montpellier) - CSH HAZENKAR 4

  Daniel Kubeš (Kiel) - CSH HAZENKAR 5

  Alois Mráz (Wetzlar) - CSH HAZENKAR 6

  Karel Nocar (Chámbery) - CSH HAZENKAR 7

  Tomáš Sklenák (Eisenach) - CSH HAZENKAR 8

  Jan Stehlík (St.Raphael) - CSH HAZENKAR 9

 Petr Štochl (F.Berlin) - CSH HAZENKAR 10 

 

Nejlepší házenkářka České republiky roku 2010

V anketě je nominováno deset vybraných házenkářek. Každý hlasující může hlasovat vícekrát. Tzn. že v každé anketě můžete zaslat libovolný počet hlasů! Hlasuje se do každé ankety zvlášť.

Svoje hlasy do ankety o Nejlepší házenkářku roku 2010 posílejte na telefonní číslo 903 33 10 ve tvaru CSH (mezera) HAZENKARKA (mezera) ČÍSLO HÁZENKÁŘKY. U každé nominované házenkářky najdete příslušný tvar hlasovací SMS.

SMS zprávu můžete psát jak velkými, tak malými písmeny. SMS zprávu lze odeslat z jednoho mobilu i vícekrát, a to na telefonní číslo 9033310. Cena SMS zprávy je 10,- Kč (vč.DPH). Službu technicky zajišťuje Konzulta Brno a.s. a Airtoy a.s., infolinka 541128530 nebo info@sms-operator.cz . Informace také na www.chf.cz  a www.platmobilem.cz .


Nominace v anketě Házenkářka roku 2010

  Klára Černá (Slavia Praha) - CSH HAZENKARKA 1

 Barbora Raníková (Olomouc) - CSH HAZENKARKA 2 

  Kateřina Keclíková (Slavia Praha) - CSH HAZENKARKA 3

 Iveta Luzumová (Písek) - CSH HAZENKARKA 4

  Hana Martinková - CSH HAZENKARKA 5

 Kristýna Salčáková (Zlín) - CSH HAZENKARKA 6

 Lucie Satrapová (Slavia Praha) - CSH HAZENKARKA 7

 Helena Štěrbová (Veselí n./M. / Zlín) - CSH HAZENKARKA 8

 Petra Vítková (Slavia Praha) - CSH HAZENKARKA 9

 Iva Zámorská (Byasen) - CSH HAZENKARKA 10

  

Hlasování probíhá do 21. dubna 2011.